YENİ YIL, YENİ KEŞİF: KAFEINGO

By | 25 Aralık 2015

image

Yılın son günlerinde internet üzerinden sipariş ederek eve taze kavrulmuş kahve alabileceğim bir sistem ile tanıştım; adı Kafeingo. Üye olarak mevcut kahve çekirdekleri arasından demleme tarzı ve damak tarzınıza uygun çekirdek sipariş ediyorsunuz. Eğer seçimizinden eminseniz Kafeinbox’ı seçerek dilediğiniz kahveyi dilediğiniz miktarda sipariş ediyorsunuz ama benim gibi ilk kez deneyecekler için 4 farklı çekirdeği deneyimleme şansı sunan Mixbox var. Benim seçimim ilk sefer için Mixbox.. Bu sette ayrıca dönemsel olarak değişen küçük bir hediye de çıkıyor paketten. Ben tam yeni yıl zamanı sipariş verince paketimden 2016 yazılı nefis yılbaşı kurabiyeleri çıktı ki kendilerini yemeyip tüm yıl saklasam mı acaba diye de düşünmüyor değilim.

Yeni yıl ruhuna uygun olarak Colombia, Ethiophia ve Guatemala single origin çekirdeklerin yanısıra bir de yeni yıl özel blendi Christmas Blend sipariş ettim. Guatemala biraz sert geldi ama Ethiopia ve blend olan ile iyi anlaşacağız gibi..

Özelikle benim gibi şehir merkezinden uzak oturanlar için süper bir sistem olmuş, artık bana kahvesiz kalmak yok.. İnternetten alışverişi ve kapıda paket karşılamayı seviyorsanız Kafeingo sitesine bir göz atın derim..

Yeni yıl hepimiz için bol kahve kokulu ve yeni keşiflerle dolu olsun!..

image