YENİ SEYAHAT PLANLARI

By | 3 Şubat 2015

 

pegasusu_ucuz_ucak_bileti_kampanyali_bilet

Yılın başlangıcında, tüm yılın seyahat programını çıkarmaya başlarım ben. İş programına göre uygun dönemler, görmek istediğim yerler, özlediğim ve tekrar gitmek istediğim şehirler ortaya dökülür ve bu planlama “en uygun uçak bileti” ile buluşturularak netleştirilir. Burada uçak biletinin rolü önemli. Eminim senin için de durum farklı değildir. Bilet fiyatı seyahat bütçesi üzerinde çok etkili. En ucuz bileti kaparsan, seyahat süresince harcamalarında daha rahat davranabiliyorsun. Ya da bir yerine iki seyahat birden planlayabiliyorsun…

Benim gönlümde bu yıl yine uzun bir İtalya turu, Kuzey Avrupa’da yeni tanışacağım şehirler, yine özlediğim Berlin ve Amsterdam, bir an önce tanışmak istediğim Mardin var.. Şimdilik!.. Şimdilik diyorum, çünkü tıpkı o reklamdaki gibi kebap yemeye Antep’e, mantı yemeye Kayseri’ye.. her yere gidesim, her haftasonu bir başka şehirde olasım var!..

Ayrıca bunun imkansız olmadığını da biliyorum. Bütün iş planlamada.

Şimdi gir www.flypgs.com’a, seç şehirlerini, tarihlerini, bul en uygun biletleri, sonra da bas butona; Bileti al! İşte hepsi bu..

Bazen seyahat arzum, hayallerim, planlarım,cesaretim beni korkuttuğunda şu sözü getiriyorum aklıma:

“Seyahatin önündeki tek engel kapının eşiğidir”..

O zaman hazır 10 Şubat – 12 Temmuz arasında “Atlayıp gitsem” dedirten bir kampanya da varken, hayalleri gerçekleştirmeye, gezmeye devam!..