MÜSTAKBEL TELEFONUMLA TANIŞIN: SAMSUNG GALAXY NOTE 3

By | 31 Aralık 2013

Bir seyahat blogu için yazılan gezi notları kadar, o notlara eklenen fotoğraflar da önemli. Elimden geldiğince seyahat fotoğrafı paylaşmaya çalışıyorum sizlerle. Son yıllarda ben de herkes gibi seyahat fotoğraflarımın önemli bir kısmını sosyal ağlar üzerinden paylaşmaya başladım. Böyle olunca da fotoğraf makinemin yerini her an yanımda olan cep telefonum aldı tabi.
Büyük bir tutku ve keyifle paylaştığım fotoğraflarla ilgili güzel yorumlar almak çok hoşuma gidiyor. Tabi arada sorular da geliyor. Mesela en çok sorulan soru: Bu güzel fotoğrafları neyle çekiyorsun?

Şimdi bu sorulara toptan cevap veriyorum:Telefonumla!.. Şu anki telefonum Samsung Galaxy Note 2; bundan önceki de Note 1 idi.. Yani ben Samsung Galaxy Note müdavimiyim! Hem kullanımı çok rahat hem de kamerası, renkleri muhteşem; çok memnunum..
Yalnız telefonum çok kısa bir zaman içinde tekrar değişecek. Bu kez Galaxy Note 3’e geçiyorum. Mevcut telefonumun harika özelliklerinin üzerine göz ardı edemeyeceğim benim için önemli üç özellik eklenmiş çünkü.

– Belleği daha fazla ki, bu daha hızlı ve rahat kullanım, dolayısıyla blog yazılarımı telefonumda hazırlamak demek;
– Daha yüksek pixel yoğunluğu ki, bu daha da net yazı, fotoğraf ve video demek;
– Daha önemlisi 13 megapiksellik kamera ki, bu daha yüksek kalitede fotoğraf çekmek demek. İşte bu cihaza hemen sahip olmak için asıl nedenim de bu!..

Aslında bu özellikleri incelediğimde beğenip telefonu almak için kendime hedef bir zaman koymuştım ama araştırmalarım sırasında rastladığım Turkcell’in kontratlı Galaxy Note 3 teklifi bu süreci hızlandırdı. Çok cazip ödeme seçenekleriyle harika bir kampanya hazırlamış Turkcell. Bana da hemen bu kampanyayı değerlendirmek kalıyor.
Merak edenler için kampanyanın detayları şu adreste: http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/akilli-telefonlar/samsung-galaxy-note-3

Çok yakında kavuşacağım yeni telefonum Samsung Galaxy Note3 ile çekeceğim şahane fotoğraflarda ve telefonumdan postalayacağım yeni blog yazılarında görüşmek üzere!..