MASAMIN ÜSTÜNDEN NOTLAR

By | 9 Ocak 2015

image

 

Son dönemde bu tarz fotograflar çekmeyi ne kadar sevdiğimi farkettim. Onun için de bol bol çekiyorum; vaktimi buna harcamaktan hiç çekinmiyorum.. Bu kez masamın üzerinde sevdiğim şeylerden sarı bir kompozisyon var.. Neler onlar?..

Nuxe Huile Prodigiuese Hem saça, hem yüze hem de vücuda uygulanabilen çok amaçlı bir yağ. Kokusu nefis. Elektriklenmeye pek meraklı saçım için çok az miktarda kullanıyorum ben. Kış aylarında kuruyan cilt için de faydalı. Yüzüm için çok fazla kullanmasam da şu günlerdeki karlı havalarda o konuda da işe yarıyor..

Caffe Ti Amo Bu fincanlarım zaten hafiften ünlü. Asa’nın bu serisindeki fincanlar ile kahve içmeyi seviyorum..

Rotring Sarı 0.5 Rotring’im grafikerlik dönemimden beri benimle. Birlikte kaç kelime yazdık, kaç seyahate gittik kimbilir.

Paperie Defter alma ve onlarıı özellikle seyahatlerde kullanma takıntım malum. Bu kez Nişantaşı’ndaki sevimli kağıt ürünleri dükkanı Paperie’de siyah mürekkep lekeli bu defteri buldum.. Çok az sayfası var, herhalde çok kısa bir seyahatin notlarını taşıma görevini üstlenecek..

Kusmi Tea Çok çay sevmiyorum ama iyisini bulunca da kaçırmıyorum. Kusmi’nin Yaseminli Yeşil Çayı favorilerimden. Kokusuna de hafif tadına da bayılıyorum. Hergün mutlaka içiliyor. Hatta şu an tam saati, gidip bir fincan hazırlayayım hemen!..

Balık Kraker!.. Ben balık kraker yediğimde yeniden çocuk oluyorum, öyle hissediyorum. İkonik tasarımı ile galiba şu masanın üzerindeki en güzel şey o!..