CANTINERY TEST EDİLDİ!..

By | 21 Mayıs 2014

zorlu_center_cantinery_istanbul

Zorlu Center’a açılan yeme içme mekanları kervanına bir yenisi daha eklendi geçtiğimiz günlerde. Bebek Lucca ekibinden yeni bir mekan: CANTINERY

Biz de hemen fırsat yaratıyor, alışveriş sırasındaki ilk açlık krizinde Cantinery’yi test ediyoruz. Onaylıyor muyuz? Bakacağız!..

cantinery_zorlu_istanbul

– Mekanın samimi bir havası ve yüksek bir enerjisi var; sevdim..

– Açık mutfaklı mekanlar her zaman en sevdiklerim; çok daha dinamik..

– Uzun bar ve bol içki çeşidi “akşam kokteyle bekleriz” diyor sanki..

– Yemek menüsü çok detaylı değil ama her damak tadına göre bir seçenek eklenmiş.

– İstakoz burger de var, pizza da.. Köfte de var balık da..  Bir Cantinery Burger bir de Balık Schnitzel söyleyip içecekleri de siparişe ekliyoruz.

– Personel sayısı biraz fazla mı? Belki akşam yoğunluğunda ihtiyaç oluyordur, kimbilir.. Ama önlükleri çok şık. Zeynep Tosun’dan..

– Yemeklerimiz “azıcık”uzun bir aradan sonra geliyor, sunumları gayet şık..

– Balık Schnitzel oldukça başarılı; kıtırlığı, yanındaki patates salatasının tadı yerinde. Burger ise onun yanında biraz zayıf kalıyor..

– Yalnız porsiyonlar biraz küçük mü, bana mı öyle geliyor? Genelde tabağının tamamını bitiremeyen ben bile porsiyon küçük diyorsam o porsiyon küçüktür!..

Buna çok takılmıyoruz ama.. Yemeğimizi bitirirken az sonra Eataly’de yenecek tatlının hayali var kafada..gülüşüyoruz..

Sonuç olarak Cantinery, Zorlu Center’in açık alandaki mekanlarını şimdiden eskitip yenilik arayan müdavimlerine hayırlı uğurlu olsun.. Ben bu anlamda direkt “hedef kitle” değilim.. Bir sefer de denk gelirse kokteyllerini denemek isterim..

cantinery_balık_schnitzel_zorlu_center cantinery_burger_istanbul_zorlu_center