BAYRAM TATİLİ İÇİN PLANINIZ HAZIR MI?

By | 23 Eylül 2014

rdblu_ajaccio

Kurban Bayramı yaklaştı. Bayram tatili için hala planını netleştirmemiş olanlar, nereye gitsem diye düşünenler için güzel bir önerim olacak:

Kurban Bayramı’nda BAE ‘de (Birleşik Arap Emirlikleri) olmaya ne dersiniz?..

Bence harika fikir!.. Hele ki az sonra detaylarını vereceğim kampanyayı da göz önünde bulundurursak Kurban Bayramı tatili için daha iyi bir seçenek düşünemiyorum.

Radisson Blu Otelleri, bol güneşli sahiller, sıcacık bir hava ve sayısız aktivitenin yanısıra,  BAE’de katılımcı otellerde bayram dönemi için %30 oranında büyük bir  indirim sunuyor. Kaçırılmayacak bu fırsat için tek yapmanız gereken BAE’de konaklayacağınız yeri seçmek olacak.

Mesela;

Alternatiflerinizden biri Dubai. Dev alışveriş merkezleri, upuzun sahil şeridi ve sayısız aktivite ile ziyaretçilerine birçok seçenek sunan  şehir, hareketli gece hayatı ve seçkin restoranları ile ziyaretçilerini uykuya erken göndermemekte kararlı.

Bir diğer alternatif olan Yas Adası’nın cazibe merkezleri ise, Yas Marina Circuit  ve adrenalin deposu Yas Waterworld. Yoğun ve enerjik günün ardından tüm  ziyaretçileri, rahatlatan havuz ve akşam kokteylleri bekliyor.

Kültürel odaklı ve aile dostu bir alternatif olarak da Radisson Blu Resort Sharjah, yılın tüm dönemlerinde oldukça popüler bir tercih. Otel,  özel sahil ve yüzme havuzları ile rahat bir tatil olanağı sunuyor.

Bayram tatili için harika bir destinasyon olan BAE’deki tüm Radisson Blu, Radisson Royal ve Park Inn by Radisson otellerinde şimdi kısa süreli bir indirim kampanyası uygulanıyor.  18 – 26 Eylül 2014 arasında yapılan  rezervasyonlar ve 12 Ekim’e kadar konaklamalarda geçerli olarak, standart oda fiyatı üzerinden %30 oranında uygulanacak indirimden  hemen yararlanabilmek için Radisson Blu web adresini ziyaret ederek teklifi incelemenizi öneririm.

Öyle görünüyor ki bu  bayram tatili çok keyifli geçecek.

1369345733706

 

1369345735946-1

 

1369345735847